Marek Novák
14-09-18 82 Zásahy

Sídlo pre spoločnosti Košice

 

A-Trade Finance s.r.o. Vám ponúka najlacnejšie založenie s.r.o. v  Košiciach – 90,-€ + súdny poplatok (150,-€)

 

AKCIA – Virtuálne sídlo EASY len za 7,90 -€/mesiac s dvojročnou viazanosťou. Ku každému sídlu P.O. Box.

 

Viac na www.registraciasro.sk alebo 0948296779, email: atradefinancesro3@gmail.com

 

READY MADE – Predaj založených spoločností Spoločnosti sú už založené a zapísané v Obchodom registri SR sú to spoločnosti bez záväzkov založené len za účelom predaja.

Cena za spoločnosť je 380 eur pri spoločnosti bez sídla a 530 eur pre spoločnosť so sídlom ( v cene za spoločnosť s našim sídlom máte komplet služby ako je napríklad: preberania doporučených zásielok, preposielanie pošty, skenovanie pošty, SMS notifikácia atď. na rok. Normálna cena týchto služieb je 300 eur na rok Vy to máte v cene).

V cene je samozrejme  prevod a zmeny spoločnosti podľa požiadavky klienta.

 

AKCIA na mesiac Jún v cene 15,-€/mesiac za virtuálne sídlo máte všetky služby ktoré ponúkame k virtuálnemu sídlu. Pôvodná cena služieb bola 29,-€/mesiac.

Viac na www.registraciasro.sk

K virtuálnemu sídlu poskytujeme všetky administratívne služby ( preberanie pošty, notifikácia o došlej pošte, skenovanie a posielanie pošta na email a iné služby podľa požiadavky a potreby klienta ), zmena sídla spoločnosti od 33,- €.

 

www.registraciasro.sk

 

Viac informácií telefonicky 0948296779, alebo e-mailom atradefinancesro3@gmail.com, alebo na našej internetovej stránke www.registraciasro.sk.

Telefón: 0948296779


Hľadanie

Zdieľať